کد خبر : 8673
۹:۲۲ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۱۱

سردار نقدی: انقلاب اسلامی ایران برخلاف تمام انقلاب ها به چهل سالگی رسیده است

 

 

سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در همایش طلایه‌داران فجر فاطمی با بیان اینکه امام خمینی (ره) می فرمایند حفظ یک پیروزی از کسب پیروزی سخت تر است، اظهار کرد: ملت بزرگ ایران آمدند و زمینه را برای حکومت حضرت مهدی (عج) آماده کردند، انقلاب به خاطر اخلاص این مردم به چهل سالگی افتاد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در کشور ما هزاران سال شاهد حکومت شاهی بودیم، کشوری که پر از دانشمند عالم بودند، یک بی‌سواد وابسته شاه می‌شد، مردم ایران ساکت نبودند و قیام‌هایی را که انجام می‌دادند اما اغلب شکست می‌خورد.

وی افزود: بزرگترین حرکت تاریخ بشریت که قابل غیاث به هیچ انقلابی نبود، انقلاب پیامبر اسلام (ص) است اما پس از مدتی این حکومت به دست دشمنان پیامبر رسید.

سردار نقدی با بیان اینکه انقلاب فرانسه در ۱۰ سالگی جلاد خون ریز شدند، تصریح کرد: اما علی رغم تمام انقلاب‌ها، انقلاب ما به چهل سالگی رسیده است که رهبری دارد که یک سر سوزن از مبانی بنیانگدار کبیر انقلاب کم ندارد.

وی ادامه داد: تمام ارکان نظام ایران که استقلال، ازادی و جمهوری اسلامی بود، در چهل سالگی با اقتدار وجود دارد، نظام ایران مانند یک جوان تازه نفس مواضع کلیدی اسلام را فتح می کند.

معاون فرهنگی سپاه بابیان اینکه ایران امروز مستقل‌ترین کشور جهان است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی آمد که دیکتاتوری نباشد، مردم‌سالاری دینی را آورد که مردم برای آینده خود تصمیم بگیرند.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب مخالف مذاکره بودند اما زمانی که درخواست مذاکره کردند ایشان به رأی مردم احترام گذاشتن و اجازه مذاکره را دادند.

سردار نقدی گفت: امام خامنه‌ای ۱۰ سال قبل برای اقتصاد و زیرساخت اقتصادی تأکیداتی داشتند که به آن‌ها بی‌توجهی شد؛ ما علی‌رغم اینکه ظرفیت‌های داخلی متعددی برای رفع مشکلات داشتیم امام سراغ مذاکره رفتیم و خودمان قبول کردیم که از آب‌وهوا و مشکلات اقتصادی واجب‌تر مذاکرات است.

وی با تأکید بر اینکه مردم‌سالاری دینی یعنی اینکه ما مردم مسئولان خود را انتخاب می‌کنیم، بیان کرد: در انتخابات مجلس در بین این‌همه نامزدها به یک اقتصاددان رأی ندادیم؛ چندین لیست وجود داشت در یک لیست از ۳۰ نفر ۱۰ نفر اقتصاددان و استاد دانشگاه بودند که اعلام کردند مشکل کشور مشکل اقتصادی است که باید از طریق اقتصاد درون‌زا حل مشکلات شود.

معاون فرهنگی سپاه ادامه داد: یک لیست مشکلات کشور را برگزار نشدن کنسرت و نرفتن بانوان به ورزشگاه و… دانستند و تنها راه‌حل کشور را مذاکره با آمریکا دانستند.

وی تصریح کرد: نظام اسلامی این‌گونه نیست که بازور و کتک بتوان به مردم چیزی را داد و اگر این‌گونه بود خداوند به پیامبران خود زور و قدرت می‌داد؛ اول انقلاب به دلیل نبود تجربه گفتن ولایت‌فقیه دیکتاتوری است.

سردار نقدی تأکید کرد: امروز بعد از چهل سال تجربه ولایت‌فقیه فهمیدیم که بالاترین دستاورد انقلاب اسلامی همین رهبری است؛ چهل سال تجربه که این ولایت‌فقیه ضد دیکتاتوری، ستون اصلی آزادی و خیمه‌ی مردم‌سالاری است، علی‌رغم اینکه قدرت دارد جز برای حاکمیت اسلام استفاده نمی‌کند.

وی اظهار بابیان اینکه یک نفر ۱۰ سال رئیس‌جمهور و ۳۰ سال رهبر است اما یک بار سوءاستفاده نکرده است، گفت: امروز کارنامه‌ی ولایت‌فقیه یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است؛ از دنیا بخواهیم که یک فرد مانند رهبر ایران با ۱۰ درصد قدرت ایشان مدتی را رهبری کند و کشور را نابود نکند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: باید مواظب جنگ رسانه‌ای و روانی دشمن باشیم، مشکلات موجود کشور از انقلاب نیست و اشکال در انتخاب خودمان است.

وی با اشاره رکورد زنی برخی‌ها در بی‌انصافی خاطرنشان کرد: فردی سه هزار میلیارد تومان اختلاس کرده بود بعد از دستگیری و اعدام، روزنامه‌هایی که امروز می‌گویند فساد در کشور زیاد است تیتر زدند که نخبه کشی صورت می‌گیرد و چرا نمی‌توانیم کارآفرینانمان را ببینیم.

سردار نقدی اضافه کرد: زمانی که با قاطعیت برخورد می‌کنیم به‌جای اینکه تقدیر کند هجمه‌هایی عظیمی را علیه حکومت ایجاد می‌کنند؛ زمانی که با پسر آقای هاشمی برخورد شد و ایشان روانه زندان شدند بالاترین فشار و هجمه را علیه قوه قضائیه ایجاد کردند و قاطعیت حکومت را مقابل پسر پرنفوذترین شخصیت کشور را ندیدند.

وی بیان کرد: بعد از ۱۴۰۰ سال علما و روحانیون پرونده‌های فساد افراد حاضر در زمان حکومت امیرالمؤمنین (ع) را بازگو می‌کنند، آیا گفتن این ضرر به حضرت علی (ع) حکومت ایشان می‌زنند؛ اگر هشدارها و تأکیدات امام راحل و رهبر معظم انقلاب را جمع‌آوری کنیم چندین کتاب قطور می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه انقلاب پر از افتخار است که استقلال، آزادی، امنیت، اقتدار و عزت تنها قسمتی از آن است، گفت: کشوری پزشک از کشورهای دیگر استفاده می‌کرد امروز از ۵۳ کشور دیگر بیمار درمان می‌کند؛ ۳۰۰ هزار نفر گردشگر درمانی داریم که برای درمان به ایران سفر می‌کنند.

سردار نقدی بابیان اینکه بعد از چهل سال تهاجم فرهنگی می‌بینیم که مردم علی‌رغم مشکلات معیشتی و اقتصادی سفر اربعین را چه باشکوه برگزار می‌کنند، اظهار کرد: زمانی که آمریکا می‌خواهد با شوروی جنگ کند تنها از یک رادیو و رسانه استفاده می‌کنند اما چندین سال است که بیش از ۲۷۰ شبکه تلویزیونی علیه جمهوری اسلامی ایران فعال‌تر می‌کنند.

اضافه کردن دیدگاه جدید