کد خبر : 8271
۹:۱۸ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۸/۲۴

سردار نقدی: آمریکا را با فعل ماضی صرف کنید.

به گزارش خبرگزاری

(سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان اصفهان

سردار محمد رضا نقدی، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران که صبح امروز به مدرسه حضرت ولی عصر (عج) ذیل تولیت آیت الله محمد علی ناصری به اصفهان سفر کرده بود، عنوان کرد:

در حال حاضر ۲۷۵ شبکه رادیویی و تلویزیونی به زبان فارسی با حمایت غرب، شبانه روز در حال فعالیت علیه انقلاب و ایران هستند و حداقل ۲۰۰ فیلم با موضوعات ضدایرانی مستقیم ساخته‌اند، ولی ملت ایران با این وجود ایستاده و همچنان بر ارزش‌های دینی خود پافشاری می‌کند.

و در ادامه افزودند که: در حقیقت ایران اسلامی حتی در برابر جنگ اقتصادی پیروز شده، ولی تصویرسازی رسانه‌های خارجی خلاف واقع است، گویی که امریکا پیروز و ایران شکست خورده است.

آمریکا را باید با فعل ماضی صرف کنیم؛ آمریکا فرو پاشیده و نابود شده و یک روزی ابرقدرت بود و آن دوران تمام شد. امروز دولتمردان آمریکا هرگز جرأت رفتن با ماشین روباز به کشور‌ها را ندارند، چرا که با سنگباران ملت‌ها مواجه می‌شوند، این در حالی است که رئیس جمهور آمریکا توسط دوستان خود در اجلاس سران بین الملل مورد تمسخر قرار گرفته شد.

همچنین ایشان در حین سفر و سخنرانی در مدرسه حضرت ولی عصر (عج) ذیل تولیت آیت الله محمد علی ناصری به اصفهان سفر کرده بود،  با این عالم ربانی و استاد اخلاق دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله ناصری، ضمن تشکر از سردار نقدی برای سخنرانی در جمع سربازان امام زمان(عج) در مدرسه ولی عصر(عج) اظهار کرد: امیدواریم خداوند از معرفت ولایت امیرالمومنین(ع) و عنایت خاص خود به شما عطا کند.

و همچنین فرمودند: معرفت نورانیت امیرالمومنین(ع) وجود دارد که نعمتی گران مایه است و خداوند آن را به مومنین خاص خود عطا می کند.

در روایت آمده است همه مردم هلاک می شوند مگر علما و همه علما هلاک می شوند مگر عاملین و همه عاملین هلاک می شوند جز مخلصین و مخلصین هم در خطر عظیم هستند.

در پایان این دیدار، سردار  نقدی از حضرت آیت الله ناصری درخواست دعای فراوان برای مخلص بودن در پیشگاه خداوند را داشت و خدمتگزار طلاب بودن را باعث افتخار خود دانست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید