کد خبر : 8276
۱۱:۲۳ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۲۸

حجت الاسلام والمسلمین مصلحی: طرح ۶ محوری استکبار علیه ایران در حال تنظیم است.

به گزارش خبرگزاری

(سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان اصفهان)

در تاریخ ۲۳ آبان ماه سال ۱۳۹۷، گردهمایی بصیرتی اساتید بسیجی سطح عالی و نخبگان حوزه علمیه اصفهان با حضور وزیر سابق اطلاعات و جانشین عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا، حجت الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین مصلحی با بیان اینکه مجموعه استکبارجهانی به یک جمع بندی رسیدند که طرحی را در برابر ایران تنظیم کنند که ۶محور دارد گفت: در چالش قراردادن نظام، بالا رفتن قیمت دلار، خارج شدن آمریکا از برجام جزئی از این طرح است.

وزیر سابق اطلاعات تصریح کرد: رو به افول بودن آمریکا یک عقبه علمی دارد، اگر کلمه انگلیسی فروپاشی آمریکا را در اینترنت جستجو کنیم، مشاهده می کنیم ۱۴ میلیون مقاله علمی در ابعاد مختلف در این زمینه وجود دارد که عمدتا توسط اساتید آمریکایی نوشته شده و علت اصلی آن را در اغلب مقالات ایران اسلامی می دانند.

ایشان اظهار: آنچه امروز در اروپا به عنوان پیشرفت علمی مطرح می شود پیشرفت نیست بلکه تکرارعلمی است. در کتاب خاطرات مستر همفر نوشته شده که به عنوان یک جاسوسی انگلیسی است که ارزشمند ترین سرمایه مسلمانان را که کتاب های علمای مسلمانان بود با کمترین سرمایه از کوچه وپس کوچه های ایران جمع آوری کردیم و آن منشا پیشرفت علمی اروپا شد.

وزیر سابق اطلاعات با تاکید براینکه نخستین محور طرح ۶گانه خارج شدن آمریکا از برجام  بود ابراز کرد: اقدام دوم سر به فلک کشیدن قیمت دلار، سومین مرحله نارضایتی عمومی، بالا رفتن تورم در حد ورشکستگی ایران چهارمین محور، پنجم جلوگیری از بازگشت ایران به مباحث هسته ای واقدام آخر اینکه کل نظام در چالش قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: امروز موساد کار تحقیقی وپژوهشی که روی مذهب شیعه کرده، چنان عمیق وقوی است که حتی حوزه های علمیه نکرده و چه بسا افرادی را در حوزه های علمیه نفوذ داده است تا دروس حوزه را تا مدارج بالای علمی تحصیل کنند.

حجت الاسلام والمسلمین مصلحی بیان کرد: امروز متاسفانه در جمع های خودمان مطالبات اجتماعی را به سمت ولایت فقیه بردیم، در حالی که فراموش کردیم مطالبات را باید از چه کسی داشته باشیم، طراحی دشمن در ۶ محور بیان شده این است که جام زهر را یکبار دیگر به ولایت فقیه بدهند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکاس: میلاد ملک احمدی و سید امیر حسین ابطحی

اضافه کردن دیدگاه جدید